Звіт Загальний

Якщо у Вас виникли складнощі, зверніться до нас за консультацією, тел. 067 312 60 60 або у чат на сайті.

Звіт Загальний відображає усі події у хронологічному порядку, що відбуваються з Вашим авто впродовж вибраного періоду часу.

Переглядати інформацію можна за 1 день, кілька днів, тиждень чи навіть місяць (як обрати період читайте тут) по одному чи кількох авто.

Також можна обмежити час у межах доби або проміжку часу (як це можна зробити читайте тут).

Вікно програми Контроль Плюс зі звітом Загальний

Робота зі звітом Загальний

На верхній панелі розташовані кнопки подій звіту, та інші функціональні кнопки налаштування звіту.

Панель звіту Загальний

Події звіту

Звіт Загальний представлений у вигляді таблиці , що складається з рядків подій. Відображення подій можна вмикати і вимикати за допомогою кнопок-фільтрів на верхній панелі. Якщо кнопка події кольорова, то подія буде відображена у звіті (за умови, що вона відбувалась у вказаний період часу), якщо сіра (не активна) – не буде відображатись, а її значення не будуть входити у підсумки звіту.

Простої – відображає час початку простою, час кінця простою, його тривалість, а також регіон у якому подія відбувалась.

Під час Простою можуть також відбуватись події Недостатньої точності GPS, Відключення датчика пального, Додаткового механізму (час роботи), Заряд акумулятора нижче мінімального значення, Заряд акумулятора вище максимального значення та Основний двигун (час роботи) і в такому випадку іконки та назви цих подій будуть розміщуватись праворуч від іконки та назви події Простою.

Клікнувши по події Простою (або на кнопку “Змасштабувати” ) у звіті, на мапі відобразиться іконка Простою у тому місці де ця подія відбувалась з інформацією у хмаринці:

  • час з;
  • час по;
  • тривалість.

Хмаринка та іконка події Простою на мапі

Подія Простою у звіті Загальний

ВАЖЛИВО!!! Якщо вимкнути у звіті подію Простою, то дані по витратах пального можуть не відповідати даним з інших звітів, бо в такому випадку не враховуються дані роботи двигуна під час подій Простоїв.

Рух – відображає час початку руху, час кінця руху, його тривалість, пробіг, витрати пального за датчиком (якщо такий встановлено) у різних співвідношеннях (л/км, л/100км, л/хв), витрати пального за нормою (“л на 100км” або ж “л на годину” – налаштувати режим відображення можна для кожного авто в Особистому кабінеті користувача – Автомобілі – Потрібне авто, за замовчуванням – “л на 100 км”), а також середню та максимальну швидкість авто. Під час Руху можуть також відбуватись події Недостатньої точності GPS, Відключення датчика пального, Додаткового механізму (час роботи), Заряд акумулятора нижче мінімального значення, Заряд акумулятора вище максимального значення та Основний двигун (час роботи) і в такому випадку іконки та назви цих подій будуть розміщуватись праворуч від іконки та назви події Руху.

Клікнувши по події Руху (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відобразиться підсвічена частина треку, який авто проїхало за вказаний час та в кінці події з’явиться хмаринка з інформацією:

  • час з;
  • час по;
  • тривалість;
  • пробіг.

Хмаринка та підсвічений трек події Руху на мапі

Подія Руху у звіті Загальний

Заправки – відображає час закінчення Заправки (однакові значення у колонках З та По), кількість літрів, яку було заправлено а також регіон, якщо ця подія відбувалась у регіоні.

Клікнувши по події Заправки (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відобразиться іконка Заправки у місці де ця подія відбувалась з інформацією у хмаринці:

  • час події;
  • кількість заправленого пального.

Хмаринка та іконка події Заправки на мапі

Подія Заправки у звіті Загальний

Зливи – відображає час закінчення Зливу (однакові значення у колонках З та По), кількість літрів, яку було злито а також регіон, якщо ця подія відбувалась у регіоні.

Клікнувши по події Зливу (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відобразиться іконка Зливу у місці де ця подія відбувалась з інформацією у хмаринці:

  • час події;
  • кількість злитого пального.

Хмаринка та іконка події Зливу на мапі

Подія Зливу у звіті Загальний

Відключення пристрою (означає, що трекер перестав передавати дані у програму, для прикладу, коли вимикається маса на авто в неробочий час) – відображає час початку відключення пристрою, час закінчення відключення пристрою, його тривалість а також регіон, якщо подія відбулась у регіоні.

Можливо два сценарії роботи, клікнувши по події Відключення пристрою (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті:

1. якщо подія розпочалась та закінчилась у різних точках, на мапі відобразиться синя іконка у місці початку події Відключення пристрою та червона іконка – закінчення події Відключення пристрою з інформацією у хмаринці:

  • час початку події
  • тривалість.

Хмаринки та іконки події Відключення пристрою, коли вона розпочалась та закінчилась у різних точках на мапі

2. якщо подія розпочалась та закінчилась у одній позиції, тоді буде лише одна червона іконка події Відключення пристрою з інформацією у хмаринці:

  • час з;
  • час по;
  • тривалість події.

Хмаринка та іконка події Відключення пристрою, коли вона розпочалась та закінчилась у одній точці на мапі

Подія Відключення пристрою у звіті Загальний

ВАЖЛИВО! Підчас руху авто у зоні з поганим інтернет покриттям операторів мобільного зв’язку, дані на сервер можуть передаватись з затримкою. В такому випадку, сервер, відсутність даних впродовж більше як 30хв. теж розцінює як відключення пристрою. Трекер записує всі дані у свою внутрішню пам’ять і з появою мережі інтернет, відправляє їх на сервер, тому така подія Відключення пристрою зникне зі звіту.

Недостатня точність GPS (означає, що трекер не знаходить мінімальної кількості супутників – стале значення у програмі, користувач не може його змінювати, виникає коли авто знаходиться під накриттям, або в тунелі…) – відображає час початку – коли трекер перестав знаходити мінімальну кількість супутників, час завершення – коли трекер знову почав знаходити більшу або рівну мінімальній кількості супутників, а також тривалість цієї події. 

Клікнувши по події Недостатня точність GPS (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відобразиться синя іконка у місці початку події Недостатня точність GPS та червона іконка у місці закінчення події Недостатня точність GPS з інформацією у хмаринці:

  • час початку Недостатньої точності GPS у хмаринці синьої іконки;

Хмаринка та іконка початку події Недостатньої точності GPS на мапі (синя іконка)

  • час початку та тривалість у хмаринці червоної іконки Недостатня точність GPS.

Хмаринка та іконка закінчення події Недостатньої точності GPS на мапі (червона іконка)

Подія Недостатня точність GPS у звіті Загальний

Відключення датчика пального (означає, що по якійсь причині датчик рівня пального було відключено – програмний збій, або механічне пошкодження датчика чи дротів підключення) – відображає час початку – коли відбулось відключення датчика пального, час по – коли було ввімкнуто датчик пального та тривалість події.

Клікнувши по події Відключення датчика пального (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відобразиться іконка у місці початку події Відключення датчика пального з інформацією у хмаринці:

  • час з;
  • тривалість події.

Хмаринка та іконка події Відключення датчика пального на мапі

Подія Відключення датчика пального у звіті Загальний

Виїзд на маршрут (фіксує подію в’їзду або виїзду з регіону, який задано як базовий у налаштуваннях авто – Особистий кабінет – Автомобілі – Потрібне авто) – поділяється на 2 субподії, які розміщуються у звіті окремими рядками – Виїзд на маршрут та Повернення з маршруту, відображає – час цих подій (у колонках З та По має однакові значення) та регіон з якого авто виїхало або у який повернулось.

Клікнувши по одній з субподій (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відобразиться відповідна іконка з хмаринкою у якій буде вказано лише час коли подія відбулась.

Хмаринка та іконка події Виїзду на маршрут на мапі

Хмаринка та іконка події Повернення з маршруту на мапі

Події Повернення з маршруту та Виїзду на маршрут у звіті Загальний

Додатковий механізм (час роботи) (означає роботу будь якого додаткового обладнання підключеного до трекера авто) – відображає час початку роботи Додаткового механізма, час закінчення роботи Додаткового механізма та тривалість його роботи.

Клікнувши по події Додатковий механізм (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відобразиться відповідна іконка з хмаринкою у якій буде вказано:

  • час початку роботи Додаткового механізма;
  • час закінчення роботи Додаткового механізма;
  • тривалість його роботи.

Хмаринка та іконка події Додатковий механізм (час роботи) на мапі

Подія Додатковий механізм (час роботи) у звіті Загальний

Ідентифікація водія (подія прикладання ключа до зчитувача/проведення картки/натиснення кнопки/відкриття дверей/будь яка додаткова операція потрібна користувачу, подія може мати довільну назву, визначену з потреб користувача) – фіксує час прикладання ключа до зчитувача/проведення картки/натиснення кнопки/відкриття дверей/будь якої додаткової операції потрібної користувачу (час у колонках З та По є однаковим).

Клікнувши по події Ідентифікація водія (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відобразиться відповідна іконка з хмаринкою у якій буде вказано час спрацювання.

Детальніше читайте тут.

Хмаринка та іконка події Ідентифікації водія на мапі (має назву події задану при створенні)

Подія Ідентифікації водія у звіті Загальний

Заряд акумулятора нижче мінімального значення – відображає, що заряд акумулятора знаходився нижче мінімального значення (задається у налаштуваннях авто) на протязі часу більшого, ніж задано у налаштуваннях (значення встановлюються в Особистому кабінеті користувача – Всі авто – Потрібне авто), містить показники – час з якого значення заряду стало меншим за мінімальне, час по який значення було меншим за мінімальне та тривалість цієї події.

Клікнувши по події Заряд акумулятора нижче мінімального значення (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відображається відповідна іконка з хмаринкою у якій вказується:

  • мінімальне значення заряду акумулятора (те що вказане у налаштуваннях для авто);
  • час початку події;
  • час закінчення події;
  • тривалість.

Хмаринка та іконка події Заряд акумулятора нижче мінімального значення на мапі

Подія Заряд акумулятора нижче мінімального значення у звіті Загальний

Заряд акумулятора вище максимального значення – відображає, що заряд акумулятора знаходився вище максимального значення (задається у налаштуваннях авто) на протязі часу більшого, ніж задано у налаштуваннях (значення встановлюються в Особистому кабінеті користувача – Всі авто – Потрібне авто), містить показники – час з якого значення заряду стало більшим за максимальне, час по який значення було більшим за максимальне та тривалість цієї події.

Клікнувши по події Заряд акумулятора вище максимального значення (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відображається відповідна іконка з хмаринкою у якій вказується:

  • максимальне значення заряду акумулятора (те що вказане у налаштуваннях для авто);
  • час початку події;
  • час закінчення події;
  • тривалість.

Хмаринка та іконка події Заряд акумулятора вище максимального значення на мапі

Подія Заряд акумулятора вище максимального значення у звіті Загальний

Перетин кордону (фіксує подію В’їзду або Виїзду з країни), поділяється на 2 субподії, які розміщуються у звіті окремими рядками – В’їзд в країну та Виїзд з країни, відображає час В’їзду або Виїзду з країни (у колонках З та По має однакові значення) та у колонці регіон (країна) в яку, чи з якої виїхало авто.

Клікнувши по події В’їзд в країну або Виїзд з країни (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відобразиться відповідна іконка з хмаринкою у якій буде вказано лише час коли подія відбулась.

Хмаринка та іконка події В’їзду в країну на мапі

Хмаринка та іконка події Виїзду з країни на мапі

Подія В’їзду в країну у звіті Загальний

Подія Виїзду з країни у звіті Загальний

Основний двигун (час роботи) – відображає час з якого було увімкнено запалення двигуна, час коли запалення було вимкнено а також тривалість цієї події. Подія буде відображатись лише за умови, що запалення підключене до трекера.

Клікнувши по події “Основний двигун (час роботи)” (або на кнопку “Змасштабувати”) у звіті, на мапі відображається відповідна іконка з хмаринкою у якій вказується:

  • час ввімкнення запалювання;
  • час вимкнення запалювання;
  • тривалість події.

Хмаринка та іконка події Основний двигун (час роботи) на мапі

Подія Основний двигун (час роботи) у звіті Загальний

Застосувати – функціональна кнопка, яка використовується для того, щоб застосувати зміни (увімкнення/вимкнення однієї або кількох подій на верхній панелі звіту).

Показати на мапі – перемикач, який має два стани – вимкнений (сірий) та увімкнений (синій). Коли вимикач синій, іконки вибраних (тих, що увімкнені на панелі) подій звіту, відображаються на мапі, якщо ж вимикач сірий, то іконки вибраних подій не будуть відображатись на мапі. Вимкнувши перемикач, на мапі буде відображатись лише іконка події, по якій користувач натиснув у звіті, або ж на кнопку “Змасштабувати”.

Функцію “Показати на мапі” вимкнено

Функцію “Показати на мапі” увімкнено

Панель групування – функціональна кнопка, яка  відображає або приховує додаткову панель звіту, з допомогою якої можна групувати звіт по будь якій з колонок (детальніше читайте тут). 

Приклад – користувачеві потрібно визначити, які з його авто мали найдовші простої за останні 3 дні.

Для цього користувачеві потрібно:

  • сформувати звіт по всіх авто, які йому доступні за останні 3 дні; 
  • натиснути на кнопку “Панель групування” (увімкнути, іконка стала синьою); 
  • перетягнути параметр “Авто” поміж колонками звіту у зручне для нього місце (для прикладу після колонки “#”);
  • зачекати поки звіт оновиться;
  • перетягнути колонку “Тривалість” на “Панель групування” на потрібне йому місце (від цього буде залежати пріоритетність групування, спочатку відбувається групування по першому параметру, потім по другому…), для прикладу, якщо на “Панелі групування” знаходяться назви колонок у такій послідовності – Тривалість, Дата, то спочатку буде відбуватись групування по Тривалості події Простою, а вже після нього по Даті;
  • зачекати поки звіт оновиться;
  • отримати бажане групування.

Фільтрація даних – кнопка, яка відображає поле фільтрації під назвою колонки “Пробіг, км”. Доступними є такі фільтри – Дорівнює, Не дорівнює, Менше за, Менше за або рівне, Більше за, більше за або рівне. Перед введенням даних у поле потрібно вибрати один з варіантів фільтрації а тоді вказати потрібне значення. Після введення даних, відбудеться фільтрація та звіт оновиться відповідно до вказаного значення.

Автооновлення – функція, яка оновлює дані у звіті через вказаний у налаштуваннях проміжок часу, працює лише для сьогоднішньої дати (з новими даними). За замовчуванням 60 сек. Змінити це налаштування можна в Особистого кабінету користувача – Акаунти – Всі акаунти – Основні налаштування – Оновлення даних (сек.).

Налаштування автоматичного оновлення даних через вказаний період

Для ввімкнення чи вимкнення функції Автооновлення на панелі звіту потрібно натиснути по кнопці, коли кнопка сіра – Автооновлення вимкнено, а коли синя – увімкнено.

Визначити адреси

Визначити адреси – функція, яка виконує визначення адреси в точках подій Простоїв (тобто, якщо авто з точки А приїхало у точку Б, то у полі адреси буде відображатись Б). Натиснувши на кнопку Визначити адреси, вона стає неактивною (сірою) і з правого боку звіту додаються 3 колонки – “Населений пункт, #, Адреса”. Функція не визначає адресу лише для події Відключення пристрою, а для події Руху відображається Адреса у вигляді – звідки авто почало рух → де авто закінчило рух.

Звіт Загальний, якщо скористатись визначенням адреси (деякі з колонок вимкнено у налаштуваннях звіту для компактності)

У колонці “#”, яка знаходиться між колонками “Населений пункт” та “Адреса”, знаходиться кнопка “Уточнити адресу” , яка дозволяє вибрати 1 з 3 сервісів карт – OpenStreet, Google, Візіком а також задати адресу вручну (зміна доступна лише для подій Простоїв).

Подія Простою, для якої визначено адресу

Для задання вручну населеного пункту та адреси, потрібно:

  • у списку “Виберіть адресу” обрати сервіс – “Ввести вручну”;

  • з’являться три додаткові поля для заповнення – населений пункт, вулиця та будинок;

  • заповнивши ці поля, потрібно натиснути на кнопку “Зберегти”, щоб зміни було застосовано;

  • відбудеться оновлення звіту і у колонках Населений пункт та Адреса будуть відображатись вказані користувачем дані. 

Якщо ж не потрібно зберігати зміни, тоді можна натиснути на кнопку “Відмінити”.

Колонки звіту

1. # – може містити такі кнопки – Змасштабувати подію на мапі, відобразити Графік витрат пального (натиснувши на кнопку з’являється вікно з Графіком витрат пального, який можна масштабувати а також на ньому можна скорегувати подію заправки чи зливу (детальніше читайте тут)), відобразити Графік заряду акумулятора (натиснувши на кнопку з’являється вікно з Графіком заряду акумулятора), задати Норму витрат пального для авто (натиснувши на кнопку, відкривається нова вкладка з налаштуваннями авто, стосовно якого була натиснута кнопка), Створити регіон у місці даного простою (натиснувши на кнопку, відкривається форма створення регіону у місці цього Простою);

2. Іконки подій – містить перелік подій, які відбувались з авто у вигляді іконок;

3. Подія – містить перелік назв подій, які відбувались з авто у вигляді текстового опису (назв) цих подій. Може містити цифри у дужках після деяких подій, які означають їх кількість;

4. З – містить початковий час події з якого вона розпочалась (може бути однакове значення з колонкою По, якщо фіксується лише час коли подія відбулась);

5. По – містить кінцевий час події до якого вона тривала (може бути однакове значення з колонкою З, якщо фіксується лише час коли подія відбулась);

6. Тривалість – відображає витрату часу, яку тривала подія (різниця між значеннями колонок По та З);

7. Пробіг, км – відображає відстань, яку подолало авто під час події Руху (від часу З по час По);

8. Датчик, л – відображає кількість витраченого пального під час події Руху або Простою (за умови, що на авто встановлено датчик пального);

ВАЖЛИВО!!! Якщо вимкнути у звіті подію Простою, то дані по витратах пального можуть не відповідати даним з інших звітів, бо в такому випадку не враховуються дані роботи двигуна під час Простоїв.

9. Датчик, л/км – відображає співвідношення витраченого пального (значення колонки Датчик, л) до пройденого шляху (значення колонки Пробіг, км) авто під час події Руху (скільки пального авто витратило на 1 км пройденого шляху, за умови, що на авто встановлено датчик пального);

10. Датчик, л/100км – відображає співвідношення витраченого пального до 100 км пройденого шляху авто під час події Руху (навіть, якщо авто проїхало менше 100 км, цей показник буде відображати розрахований результат, скільки пального витратило б авто на 100 км шляху, за умови, що на авто встановлено датчик пального);

11. Датчик, л/хв – відображає співвідношення витраченого пального (значення колонки Датчик, л) до Тривалості події Руху або Простою (скільки пального авто витратило за 1 хв події Руху або Простою, за умови, що на авто встановлено датчик пального);

12. За нормою – відображає кількість витраченого пального за заданою нормою (обрати тип норми та вказати значення за якими вона має обчислюватись можна в Особистому кабінеті користувача – Автомобілі – Потрібне авто, також можна перейти до цих налаштувань, натиснувши кнопку “Норма витрат пального” у колонці “#” події Руху).

Детальніше про норму витрат пального читайте тут.

13. Заправка, л – відображає кількість пального, яку було заправлено в бак;

14. Злив, л – відображає кількість пального, яку було злито з баку;

15. Сер/Макс шв, км/год – відображає значення середньої та максимальної швидкості авто під час події руху;

16. Регіон – відображає регіони, у яких відбулась подія (може містити більше 1 регіону, бо 1 або кілька регіонів можуть знаходитись у більшому регіоні) також відображає назву країни, якщо авто перетнуло кордон.

Сумарні значення

1. Всього – відображає сумарні значення по кожній з колонок таблиці по авто за 1 день;

2. Всього за всі дні – відображає сумарні значення по кожній з колонок таблиці за обраний період для 1 авто;

3. Всього по всім авто – відображає сумарні значення по кожній з колонок таблиці за обраний період по всіх авто.

Експорт та друк

Експорт XLS – функція, яка увесь вміст звіту переносить у файл формату XLS.

Приклад файлу XLS звіту Загальний

Друк – функція, яка відкриває нову вкладку браузеру та формує вміст звіту у зручний для друку та збереження формат (доступні такі формати файлів – PDF, XLS, XLSX, RTF, DOCX, MHT, HTML, Text, CSV, Image. Щоб роздрукувати потрібно скористатись кнопкою “Print” , а щоб зберегти звіт у зручному для Вас форматі, достатньо вибрати потрібний зі списку, який з’явиться при натисненні на трикутник біля кнопки “стрілка вверх” . Після вибору потрібного формату, почнеться завантаження файлу.

Приклад файлу для друку звіту Загальний

Налаштування вигляду звіту

Налаштування  – відкриває вікно зі списком назв колонок звіту, у якому можна вмикати та вимикати відображення кожної з колонок, знявши або додавши галочку біля її назви.

Вікно Налаштування звіту Загальний

Застосувати – застосовує внесені зміни.

Відмінити – закриває вікно налаштувань не застосовуючи зміни.

По замовчуванню – встановлює налаштування звіту по замовчуванню та перезавантажує сторінку браузеру.

Кнопки вікна звіту

Розгорнути – кнопка розгортає звіт на весь екран.

Відновити – кнопка згортає звіт до розмірів по замовчуванню.

Закрити – кнопка закриває звіт.

Якщо у Вас виникли складнощі, зверніться до нас за консультацією, тел. 067 312 60 60 або у чат на сайті.